Logowanie

Bezprzewodowa Innowacyjność RVG Kodak

Bezprzewodowa Innowacyjność RVG Kodak

System Radiowizjografii cyfrowej KODAK 6500
nowe oblicze innowacyjnej technologii Kodak Dental Systems

   

 

Najlepsza cyfrowa technologia RVG... teraz dostępna w wersji bezprzewodowej:

Cyfrowy system Kodak RVG 6500 jest pierwszym na rynku sensorem współpracującym ze stabilną technologią bezprzewodową Wi-Fi. Zapewnia on najwyższą na rynku jakość obrazu ,taką samą, jak przewodowy system RVG 6100 KODAK. Dzięki innowacyjnej technologii opartej na włóknie fibra optycznym otrzymasz ostrzejsze i bardziej wyraziste obrazy szczegółów anatomicznych.

Pozycjonowanie jeszcze łatwiejsze niż dotychczas:

W sensorze RVG 6500 po raz pierwszy zastosowano IPS - Inteligentny System Pozycjonowania. To rewolucyjne rozwiązanie daje pewność, że wiązka promieniowania X trafia dokładnie w sensor.

System IPS umożliwia szybkie pozycjonowanie po umieszczeniu sensora w jamie ustnej pacjenta, a także natychmiast informuje czy jego pozycja jest prawidłowa. Dzięki IPS w prosty sposób uzyskasz zdjęcia wysokiej jakości, zredukujesz często popełniane błędy pozycjonowania i wynikającą z nich konieczność ponownej ekspozycji.

Nowy Wymiar Mobilnej Technologii:

Sensor RVG 6500 jest wszechstronny! Nie tylko współpracuje ze standardowym komputerem PC, od dziś jest także kompatybilny z produktami Apple - Ipod / IFone

 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wyślij zapytanie na adres:

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
lub
prosimy o kontakt z konsultantem radiologicznym OPTIDENT

(możliwość umówienia bezpłatnej prezentacji na terenie całego kraju)

(+48) 22 188 11 89

Zapraszamy także na naszą stronę internetową

www.kodakdental.pl

Najbliższe Szkolenie


Brak szkoleń
w najbliższym czasie

Wydarzenia

<<  Maj 2012  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości

Kontakt

Optident M. Foubert, D. Stój Spółka Jawna
ul. Jeździecka 12, 53-032 Wrocław
Telefon: 71 781 84 62, 71 799 89 43
fax: 71 799 89 45, mail: biuro@optident.pl